5 Ocak 2011 Çarşamba

Zapotocny Skandalı


Buca'yla yapılan anlaşma sonrası sorun çıkaran ve ülkesine dönmek isteyen Zapo'nun bugün Sparta Prag yöneticileriyle fotoğrafları çıkmıştı. Prag takımının resmi sitesinden de duyurduğu hamle tam resmiyet kazanıyor derken Beşiktaş klübünden beklenmedik bir açıklama geldi.

Klübün resmi sitesinde bugün yapılan açıklamada aynen şu cümleler yer alıyor :

"05.01.2010 tarihi itibariyle bazı medya organlarında profesyonel futbolcumuz Tomas Zapotocny'nin Sparta Prag Kulübü ile sözleşme imzaladığına dair haberler yer almaktadır. Futbolcumuz tatil sebebiyle yurtdışında olup, kendisinden ya da Sparta Prag Kulübünden, transferi ile ilgili henüz Şirketimize ulaşmış herhangi bir bilgi bulunmamaktadır."

Bir üstteki fotoğrafa bakıyorum bir de şu açıklamaya. Sonra da aklıma Beşiktaş klübünün bir takım transferler ve hamlelerde yaşadığı baş ağrılarını anımsıyorum. Del Bosque olsun, Mehmet Topuz olsun çok uğraşılmıştı krizler çıkmıştı. Şimdi ise hala Beşiktaş bünyesinde bulunan bir futbolcu gidip başka takımın formasıyla poz veriyor ve transfer resmi siteden ilan ediliyor. Umarım yeni bir krizin habercisi değildir bu.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder